BİYOLOJİ PORTALI

Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası


Biyoloji Portalı web sitemizde ve mobil uygulamamızda bulunduğunuz süre boyunca sizin adınıza herhangi bir bilgi saklanmamaktadır. Yalnızca;
  • Sitemize üye olmanız
  • Konulara yorum yapmanız
  • Ziyaretçi defterinde görüş bildirmeniz
  • Biyoloji soruları kısmında sorularınızı paylaşmanız
  • İletişim kısmından bizimle iletişime geçmeniz
durumlarında sizden istenilen bilgilerin dışında herhangi bir veri tarafımızda tutulmamaktadır.

Biyoloji Portalı web sitesi ve mobil uygulamasının belirli kısımlarından faydalanmak için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt esnasında sizden istenilen e-mail adresiniz şifrenizi unutmanız durumunda size yardımcı olabilmek ve yorum kısımları dışında sizinle daha kolay iletişime geçebilmek için istenmektedir. E-mail adresiniz ve diğer kayıt esnasında istenilen gizli bilgileriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır.

Biyoloji Portalı web sitesi ve mobil uygulamasında Avrupa Ekonomik Alanı'ndaki (EEA) kullanıcıların verileri güvenli bir şekilde sadece size bildirilen amaç doğrultusunda kullanılacaktır. Kullanıcılar kişisel verilerinin depolanmasını, işlenmesini ve değerlendirilmesini istemezlerse "silme", "iptal", "unutulma" haklarını kullanabilirler.

AB Kullanıcı İzni Politikası ile GDPR için uygulamalarımızda bilgi güvenliği yönetim sistemi bulunmaktadır. Bilgileriniz gerek teknolojik araçlarla, gerekse yönetim sistemi metodolojileri ile korunmaktadır. Eğer uygulamalarımızdaki bilgiler hacklenir, çalınır veya başka bir yere iznimiz olmadan aktarılırsa sizlerle bunu açık olarak paylaşmayı, size duyurmayı taahhüt ediyoruz.

Biyoloji Portalı web sitesi ve mobil uygulamasında kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Biyoloji Portalı olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır.

KONU BAŞLIKLARI

POPÜLER KONULAR